| Lvc2000 a întrebat:

Ce sfaturi aveti pentru un boboc de liceu, fata (daca este necesar)?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| anamariarot a răspuns:

Încearcă să fii prietenoasă și chiar dacă sună ca un clișeu, să fii tu însăți, să nu încerci să te modelezi după comportamentul altora, doar pentru a fi în grupul celor populari și să nu râzi de cei mai vulnerabil, tot din același motiv.
Nu trebuie să stai într-o anumită bancă, nu trebuie să stai 2 ore în fața oglinzii de dimineață, doar ca să faci impresie laughing. Să nu fii tristă dacă notele vor fi mai mici decât cele cu care ai fost obișnuită. Nu trebuie să excelezi la toate materiile, dar măcar o bază să ai la fiecare, pentru cultura generală.

9 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nu ai nevoie de sfaturi, fii tu si aia e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce sens?

| Lvc2000 explică (pentru anonim_4396):

Din experienta ta, ce crezi ca trebuia sa faci si nu ai facut? Sau ce crezi ca ai facut si trebuia sa faci? Sau cum sa te comporți cu cei din jur? Sau in ce banca e mai ok? Intrebari aparent prostesti, dar chiar la intereseaza dacaputeti răspunde, sunt doar câteva, pote stiti si alte lucruri mai importante

| Kiwibibilă a răspuns:

Nu te **** cu ăia de a 12-a chiar din primul an de liceu.

| Panteraa a răspuns:

Ah, ai poza cu Bieber, trebuia sa imi dau seama si la cealalta intrebare pe care ai pus-o la fel.

| Lvc2000 explică (pentru Panteraa):

Ai ceva impotriva?

| Panteraa a răspuns (pentru Lvc2000):

Nup, doar am zis laughing

| Lvc2000 explică (pentru Panteraa):

Abține te laughing)))

| Bibi232017 a răspuns:

Să fie îndrăzneața, să fie draguță cu cei din jur dar să nu se lase călcată in picioare.☺ Dacă e timidă nu prea e bine. Pt mine prima zi de liceu nu a fost prea bună pentru că nu cunosteam pe Nimeni