| catalina_7100 a întrebat:

Sunt Catalina. Pina vara, doresc sa slabesc cu vreo 10 kg, dar nu stiu cum. Deci, imblu la tenis de 2 ori in saptamana, si ma starui sa nu maninc mult. dar nu ma pot abtine. sad. Ce sa fac? Aveti ceva idei cum sa slabesc?

3 răspunsuri:
| LaMisto a răspuns:

Important este sa mananci bine la micul dejun.incearca sa nu mai mananci dupa ora 18:00.Cateva trucuri pentru a pacali cat de cat foamea: - sa mananci o jumatatea de grefa inainte de fiecare masa, daca ti e foame intre mese incearca sa bei 1 2 cesti de ceai putin indulcit.

Răspuns utilizator avertizat
| Ems a răspuns:

E mai bine sa mananci putin si des. si sanatos.happy Categoric fara fast food-uri si fara paine.(la mine a mers) E greu primele zile, dupa aceea te obisnuiesti.