| StefanCosmin a întrebat:

Sunt clasa a 8 a si am banchetul pe 2 iunie si nu stiu cum sa ma imbrac (blugi sau pantaloni mai eleganti). Cum ar trebui sa ma imbrac daca am tenul putin mai inchis?

2 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Ori costum negru, ori blugi, tricou alb, sacou negru si converse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum te-ai imbraca la o nunta, dar depinde si de stilul tau. Poti mai elegant (la costum cu pantofi) sau blugi cu camasa (nu tricou ca deja devii prea obisnuit, totusi e o ocazie) si tenisi.