| lol2 a întrebat:

Sunt clasa a 9 a! Vreau sa stiu si eu materiile de la profilul stiinte sociale si la ce dau bacul. Multumesc!

1 răspuns:
| ZyRRe a răspuns:

Nu sunt la științe sociale dar îți pot spune cam ce materii ai:
Limba Română, Matematică, Geografie, Istorie, Engleză, Franceză, Logică, Fizică, Chimie, TIC, Biologie, Religie(optional) și câteva module de profil. (6 - 7 ore pe săptămână)

Cât despre BAC, ai Română, Matematică, Biologie sau Chimie + competente la TIC si o limbă străină. (Engleză sau Franceză)