| Laurr13 a întrebat:

Salut, sunt din Bucuresti, am terminat clasa a8a si am media de admitere la liceu 8.25 si nu stiu in ce liceu sa intru thinking voi unde intrati?happy

2 răspunsuri:
| AnnnnnaXD a răspuns:

Eu zic sa te uiti pe brosura pe care ai primit-o. Ai acolo tot ce vrei. Eu am media 9.68 si vreau sa intru in Tudor Vianu. In primul rand gandeste-te ce materie preferi: romana= filologie; matematica=mate-info; stiinte ale naturii=fizica chimie biologie etc.

| xLov3x a răspuns:

Eu zic sa gasesti un liceu nu foarte departe de tine...sa alegi profilul cel mai potrivit pentru tinehappy sunt multe licee bune dar unele foarte departehappy eu vreau sa ma duc in Octav Onicescu sau Mihail Sadoveanuhappy Mult noroc happy