| Madax a întrebat:

Hey! Am o mica nelamurire. Am terminat anul acesta clasa a8a si am media de admitere 9.49. As vrea sa intru in Sincai pe profilul mate-info. Ce parere aveti despre liceu? P.S.: Sunt din Bucuresti.

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Este un liceu foarte bunhappy
Daca doresti sa mergi la matematica-informatica atungi sa mergi in clasa 9C deoarece este cea mai buna clasa de informatica(stiu asta deoarece meditatoarea mea a mers la acest liceu in aceasta clasa). Profesorii sunt buni(in special in aceasta clasa)si colegii sunt draguti.Desigur,mai sunt si fitosi deoarece de astia dai peste tot, dar nu e plin liceul de asa ceva.
Numai binehappy

| Madax explică (pentru beautifulkiss):

Multumesc mult de sfat si cred ca in sincai voi intra, dar nu stiu la ce clasa:*

1 răspuns: