| Y3aaHH a întrebat:

Sunt din bucuresti, clasa a 11-a. Eu vorbesc de vreo 2-3 luni cu o fata de la mine din scoala pe messenger foaarte mult, stam cu orele seara si vorbim(convorbire mai mult decat prieteneasca) si ii spune ca ii place sa stea cu mine si sa vorbeasca cu mine si ca sunt o parte importanta din viata ei, etc si la scoala ne tratam unii pe altii cu o indiferenta foarte urata.in sensul ca nici nu ne salutam, o vad pe ea ca se mai uita uneori la mine si cand vreau sa-i zic ceva ia privirea.Nu stiu ce sa cred happy a, si cand mai vorbim la scoala ceva gen unde facem ora sau asa se blocheaza putin si se vede ca e putin rusinata.laughing ce poate sa insemne asta? eu ce ar trebui sa fac? mi-ar place sa fim mai mult decat prieteni

6 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

That really sucks. Tipa are macar idee cat de norocoasa este? -.-

| Diux96 a răspuns:

Deci e 100% ca te placa.si e foarte timida
Fi tu cel care face primul pas happy

| Ioanaa28 a răspuns:

Te place!
Asta e cel mai corect raspuns! De ce te mai indoiesti? Chiar daca te ignora tu nu ii lua in considerare ignoranta! Mergi la ea, vorbiti cateva zile si daca incepe sa nu te mai ignore atat de mult inseamna ca vrea acelasi lucru ca si tine!

P.S.:Sigur te place!

| istoleyourcandy a răspuns:

E timida, dar cu siguranta te place.:X

| MurderousBeauty a răspuns:

Pai uite,... aaaa... tot ce.a zis si Andrei123654789 numai ca ti.o repet si eu. PS: si eu tot am 12 ani, deci poti vedea dc am vrut s scriu si eu acelasi lucru. happy (da eu primesc funda?)

| Andrei123654789 a răspuns:

E de la sine inteles si am decat 12 anitongue.Ea e rusinoasa si prefera mai mult sa vorbeasca fara ca cineva sa-i observe emotiile care i se afiseaza pe fata.Incearca doar sa vorbiti unu cu altul si va fi bine.Primesc o fundita?happy