| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as dori si eu putin ajutor. Am 13 ani si sunt in clasa cu o fata pe nume Andreea. sta in banca din fata mea. vorbim in fiecare ora si mereu ne uitam unul la altul... mergem impreuna acasa si la scoala(stam foarte aproape). Mereu cand ne intalnim prin clasa(in pauze) sau pe hol ne salutam, dar tot nu stiu daca ma place sau nu... intr-o zi vorbeste mai mereu cu mine si in alta parca nu as exista. de unde stiu daca ma place? eu sunt putin timid si imi e frica sa o intreb ce simte pentru mine. ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| eu17 a răspuns:

Invit-o la un ceai, suc, din d-astea. Nu cred ca va refuza, intreab-o despre ea, vorbeste chestii ce-o intereseaza... nu stiu. Da' daca nu intrebi, nu stii niciodata ce s-ar fi putut intampla. Poti astepta, dar ea nu va face primul' pas ever. asa ca... spor

2 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Ia-ti inima in dinti si intreab-ohappydaca nu,esti constient ca vei sta asa cu morcovu in cur muuuulta vreme? adica daca nu accepta macar stii raspunsu si esti mai usurat iti vezi de alta fata, sau altceva, daca spune da fericire pe tine happy in ambele cazuri ai un castig cat de mictongue

| sf_3256 a răspuns:

Ea are pr?