| Faηta a întrebat:

Sunt elev în clasa a 10-a la profil mate-info şi dorinţa mea este să intru la Politehnica Bucureşti, secţiunea Automatică şi calculatoare, mai exact Inginerie, automatică şi informatică aplicată.
Aş vrea să ştiu probele pe care o să le dau (examenele), mai exact la ce materii, şi nişte modele de subiecte.
Mulţumesc happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa iti spun ca habar nu ams a iti raspuns dar simeam nevoia sa iti zic ca apreciez ca mai sunt si oameni inteligenti ca tine in Romania. Nu in fiecare zi ai norocul sa dai peste cineva ca tine. La clasa a 10-a sa te intereseze subiectele de admitere la facultate si nu care tigari scot mai mult fum e ceva. Ai tot respectul meu.

| Faηta explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos happy...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Faηta):

Pentru nimic, it's just the truthwinking