| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fata, am 13 ani si 45, 5 kg. De asemenea, am inaltimea de 1.66. Credeti ca sunt grasa? Stiu ca e o intrebare stupida, dar sunt putin ingrijorata.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pana la 50 kg nu ar trebui sa-ti faci probleme.

3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Vei mai crește în înălțime și vei părea slabă dupa

| Andrei200202 a răspuns:

E destul de ok după părerea mea, stai fără griji. Ai grijă la alimentație și nu neglija mișcarea.

| Clace a răspuns:

Eu am 1.67 si 52 de kg, dar nu cred ca este important câte kg am ci este mai important cum ma simt și mi se pare mai relevanta mărimea hainelor (port S și 36 la pantaloni) PS contează foarte mult și construcția ta.