| MissAdy a întrebat:

Am 15 ani, si inaltimea 1.66! Si-am 53-55 kg? cum credeti e normal sau sint prea grasa?

Răspuns Câştigător
| OOOLEOOO a răspuns:

Esti foarte OK...nu cauta defecte esti frumoasa.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nici la minte nu ești grasă!
Trebuie 56 de kilograme.
Ai grijă tine.
Pa, pa.

| Aandr33a a răspuns:

La varsta si inaltimea pe care o ai, greutatea ta este normala. Greutatea "perfecta"(cum s-ar zice) se calculeaza scazand 10 din inaltime(cifrele de dupa virgula), si cum tu ai 1.66, luam 66-10=56, deci ai o greutate normala. Funda? happy

| anonim31x a răspuns:

Nu esti grasa deloc!

| adeee79 a răspuns:

Esti ok. nu te gandi la prostia ca esti prea grasa ...sau prea slaba. eu am o prietena care avea un corp super tare ...si ea credea ca e prea grasa. a tinut o cura de slabire si acum nici fund in pantaloni nu are. eu zic sa nu iti faci idei banalewinking

| MissAdy explică:

Mersii mult de sfaturi! besq