| Jawsz a întrebat:

Sunt fată însă am cunoscut o fată acum 3-4 săptămâni iar fata aceea m-a plăcut văzându-mă cum arăt, menționez că m-am tuns și arăt perfect ca un băiat. Am trecut cu brio, am și sărutat-o, ea crezând că sunt băiat. Până când mama ei a aflat de mine, fiica dumneai a început să țipe la ea că vrea să plece de acasă că nu-i mai suportă iar mama ei a făcut reclamație la școala mea cum că eu n-o las în pace pe fiica ei. Așa a descoperit că de fapt sunt fată și nu băiat și am dezamăgit-o. Am mai vorbit cu o fată de doi ani și nu a știut că sunt fată, dar acum i-am spus eu și mă simt ca un rahat. Toată lumea este împotriva mea, până și familia, spunându-mi că nu gândesc, însă am sentimente pentru fete, nu pentru băieți. Sentimente de iubire, nu de prietenie. M-am simțit super prost când fata cu care m-am sărutat a aflat de mine și am intrat în depresie. Ce pot să fac? Mă simt respins de toți, nimeni nu mă acceptă, nimeni nu vorbește cu mine, nimeni nu mă înțelege.

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Cât de departe pot ajunge unii.

| pufulescu a răspuns:

Baiat sau fata, ai facut un lucru urat in dragoste, ai mintit partenera. De ce nu poti sa te prezinti asa cum esti, te-ai intrebat? Si daca vrei sa raspunzi ca asa te imbraci tu, mai ca baietii, tot a fost un lucru urat ca te-ai recomandat ca fiind Gigi ( de exemplu ). Nu te critic, ti-am spus unde ai gresit!