| andreea7520 a întrebat:

Vara trecută am cunoscut un băiat, de 20 de ani. am ieşit într-o seară şi tot atunci ne-am sărutat pentru prima oară, ne-am mai văzut şi în altă seară. şi în alta până când ajunsesem să ne vedem ceva mai des, pentru mine nu era ceva serios, decât ceva aşa. ocazional. Între timp am aflat că are prietenă şi m`a deranjat că nu mi-a spus`o el, ci un prieten. Într-o seară când am ieşit, eram supărată pe el şi încerca să se mai dea la mine şi eu mă duceam pe banca cealaltă, apoi m`a pus să-l pup şi l`am sărutat pe obraz, desigurbatting eyelashes şi apoi a tot continuat să se dea la mine şi eu l`am tot respins, atunci el a plecat supărat în casă. De atunci nu am mai avut nicio` legătură cu el, însă acum simt nevoia să-l mai văd. îmi e chiar dor de el. App, eu am 13 ani (şi vă rog FRUMOS să nu începeţi cu chestiile gen ' ai 13 ani şi te duce mintea la aşa ceva, când eram de vârsta ta mă jucam cu păpuşile ') nu`i chiar aşa. chiar dacă sunt mai mică nu înseamnă că sunt mai proastă. Sunt aici deoarece am nevoie de sfaturi, nu de critici. Deci. ok, să revenim la subiect. Aş vrea să mă ajutaţi, căci chiar nu ştiu ce să fac, ne-am mai văzut de atunci dar el nu zicea nimic, e încă cu tipa aceea dar credeţi-mă că-mi doresc prea mult să mai fie ca înainte, măcar o seară. regret că l`am respins în acea seară, deşi oarecum merita. Aştept sfaturi :*, vă mulţumesc enorm pentru atenţie happy a şi uitasem, vă mai doresc şi un an nou mai bun şi mai frumos, să fiţi fericiţibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Raspunde Flav pentru flav.hee hee
So, nu inteleg o treaba. La 13 ani, te intalneai c-un baiat de 20 de ani te sarutai cu el. Ok, sa spunem ca nu e nimic deplasat (sa spunem) dar cum adica nu considerai ceva serios? Ce inseamna ocazional la tine, in calitate de fata? Sa te saruti cu cine apuci, fara sa doresti ceva serios, stabil?
Faptul ca esti mica nu inseamna ca esti proasta, precum ai precizat, dar nici nu te scuteste de critici fiindca trebuie sa te maturizezi, sa vezi si alte perspective. Daca baiatul e legat de alta fata, de ce ai mai vrea sa-ti petreci timpul cu el? Adica sa te bagi intr-un cuplu? Tie ti-ar place sa stii ca prietenul tau se saruta ocazional cu alta fata? Cum ai considera-o pe cealalta, mmmm?
Tu crezi ca el te iubeste? Eu spun ca el si-a pregatit pasi marunti pentru a te baga in pat. Se intalnea pe ascuns cu tine pentru a-ti fura un sarut, o imbratisare, mai pe scurt, pentru a-ti cuceri increderea. Un baiat la 20 de ani gandeste c-o fata de 13 ani poate fi cucerita rapid fiindca e mai credula, copilaroasa iar trucurile astea ieftine sunt pentru a face sa crezi orbeste in el. Daca nu doreste ceva serios de la tine, oare ce crezi tu ca doreste de la tine?
Be a woman, not a toy! And respect yourself! 13 ani e o varsta periculoasa.

3 răspunsuri:
| andreea7520 explică:

Nu e o gluma si flav, multumesc mult pentru raspuns, m`au ajutat mult sfaturile tale, vreau sa-l uit si oricum, sunt sigura ca nu m`a iubit vreodata si nici nu ma iubeste si eu in niciun` caz nu-l iubesc laughing a si. cand am zis ca ma intalnesc cu el ocazional m`am referit la faptul ca nu ne vedeam prea des si din cate mi-am dat seama si acum, a cam profitat de naivitatea meahee hee
mi-am dat seama si singura de asta inainte sa va vad raspunsurile dar si sfaturile lui flav m`au ajutat mult, recunosc. si am mai spus`o.
o sa-l las in pace, cand ne vom mai vedea o sa-l ignor. mi se pare normal acum happy
eu am mai vrut doar o searasad stiti cum e cand va e foarte dor de cineva. nu`ti mai pasa de nimic si de nimenihee hee
dar acum renunt la ideea ca o sa mai fie ceva`ntre noi.
de fapt, nici nu mai vreau sa fie ceva happy app, cat a fost cu mine nu parea ca vrea sa profite de mine, imi vorbea frumos si nu mi-a cerut nimic altceva in afara saruturilor.
Deci acum sunt lamurita, il las sa fie fericit alaturi de prietena mea si n`o sa ma mai incurc cu tipi asa maribatting eyelashes
thanks de raspunsuri si va multumesc ca nu m`ati jignit facandu`ma curva sau orice altceva ce chiar nu sunt!
deejayra dragawinking. daca tot crezi ca e o gluma.
de ce ai mai dat raspunsu asta? nu ajuti cu nimic happy
Flav iti multumesc enorm si. Tepes thinking
chiar nu inteleg ce tot ai scris pe acolo big grin

pa, paaabatting eyelashes

| deejayra a răspuns:

Ok...prefer sa cred ca e o gluma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flav. roaga pe tizul tau sa puna un a la sfarsit sa se vada ca e fata.era sa intru in ceata. flav, daca ai 13 ani beleste ochii ca altfel...