| girml3x a întrebat:

Salut, Sunt Gabi am 15 ani, şi joi pe data de 12 mai 2011, dau teza la mate, ma poate ajuta cineva, cu nişte variante, sau... nişte modalitati de a copia?laughing

Răspuns Câştigător
| SandaraPark a răspuns:

Http://fituica.com/cum-sa-copiezi/ ai aici cate modalitati vrei. functineaza:)funda?;;)

2 răspunsuri:
| deutza_3778 a răspuns:

La invatat nu te baga daca nu poti su la cpiat te ajut euwinking. Pasu 1:rupe in mai multe bucati o foaie de hartie dar bucatile sa fie destul de mari pentru a putea scrie acolo ce trebuie
2:scrie pe bucatile de hartie lucrurile pe care trebuie sa le dai la teza (ex: trebuie sa scrii ceva de procente, te uiti in caiet si te uiti acolo si copiezi pe hartie denumiri sau chesti din astea)
3:cand da-i teza pune bucatile de hartie sub penar sau in penar sau punele sub carti si cand nu se uita scoatele si uitate.
Sper sa functionezewinking. fundita te rog? Apropo am incercat i eu si a merswinking.

| girml3x explică:

Ofer Fundă!