| alexandrus a întrebat:

Sall all! ajutati-ma cum pot copia la teza la mate? fara sa ma prinda tr sa o dau peste 2 zile si stiu asa si asa crying va rog ajutati-ma ( spuneti-mi modalitati eficiente pls) crying pls ...THK! big grin

Răspuns Câştigător
| OliverH a răspuns:

Ia o sticla de cola, scaneaza ambalajul, modifica in paint, scrie pe ambalaj teoria care ti-o trebuie la test, dai print, decupeaza, lipeste ambalajul facut de tine pe sticla de cola si gata.

Eu pot sa invat extrem de repede si dureaza mai mult pregatirea sticlei decat procesul de invatare, la tine poate e invers.

6 răspunsuri:
| maryellen91 a răspuns:

E o banda de se lipeste pe tocarie cand renovezi(alba ca un fel de scotch)poti sa scrii pe ea si o lipesti pe ceva.(penar trusa in intrriorul gecii pe scaun sub baca etc)sau pe tel...depinde ce ai vrea sa copiezi

| BlackVeil a răspuns:

Daca copiezi ajungi in iad... O_O

| selfie a răspuns:

Pai invata big grin. Daca nu mai pune-ti mana la ochi si uitate la colegul/colega.big grin

| deiutaza45 a răspuns:

Cea mai bine ai invata asta este sfatul meu dar u fa ce vrei

| blaxy a răspuns:

big grin pe verso riglei de lemn punetzi formulele acolo sau cei mai important...ca nu mai kontroleaza ei riglele big grin