| Celceintreaba35345 a întrebat:

Sunt in cl a 12a si peste cateva saptamani trebuie sa fac poze pentru banchet si alte chestii de genul asta. Nu prea stiu cum sta treaba asa ca poate sa imi explice cineva in ce constau aceste sedinte foto?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te pune la un perete, iti face niste poze, vreo cateva de grup si aia e

| Lioana a răspuns:

Veti face mai multe poze atat de grup cat si individuale la fiecare sedinta in alta locatie. Locatiile trebuie sa le hotarati voi la nivel de clasa. Va trebui sa te imbraci frumos pentru poze si sa pozezi in diferite pozitii.
Veti primi toate pozele in format digital dar pentru album va trebui sa alegeti 1-3 poze.

| TheCrusader a răspuns:

Vine un fotograf si iti face mai multe poze prin-plan si tu alegi care iti place mai mult. Dupa mai face poze cu restul colegilor tai, cu dirigintele tau si niste poze cu grupul. Imbracate frumos si fa-ti parul. Iese bine cu camasa si sacou, dar vorbeste cu clasa sa fiti toti in costume ca sa iasa frumos.