| spidy a întrebat:

sunt in clasa a X-a si vreau sa ma transfer in clasa a XI-a, am 2 intrebari...
1. Daca am media mai mare decat a ultimului din clasa in liceul in care vreau sa ma mut si am o corigenta(posibil sa raman pe vara) ma mai pot transfera?
2.Acum sunt la profil mate-info, daca vreau sa ma mut acum in alt liceu la profil economic mai trebuie sa dau diferente?

2 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Trebuie să dai diferenţele dar dacă ramâi corigent nu ştiu dacă îţi va fi aprobat dosarul

| Blosssom a răspuns:

Daca ramai corijent nu te mai poti transfera, iar daca esti la mate info si vrei la economic dai niste diferente la matematica...
Incerca sa treci corijenta!