| carlacarolina a întrebat:

Buna eu sunt claasa a 9-a la mate-info si as vrea sa ma transfer acum in vacanta in alt liceu la alt profil.happy ma pot transfera acum intre semestre? cum era cu media ca nu prea stiu imi trebuie media mai mare decat a ultimului din clasa? heeelp please! FUNDA

Răspuns Câştigător
| JokoSmile a răspuns:

Hi. Nu prea poti. Va trebui sa te transferi la vara. E destul de dificil. Daca liceul e mai bun unde vrei sa mergi si fiindca vrei si la alt profil va trebui sa dai niste teste ceva in genu I don't want to see. Vorbeste cu diriginta ea iti va da toate detaliile.
Peace