| CatalinCata1806 a întrebat:

Salut.Sunt in clasa a10a pe profilul mate-info intensiv.As dori ca de anul acesta sa incep intens pregatirile pentru bacalaureat deoarece as dori ca sa obtin o medie peste 9.80.Imi puteti da niste sfaturi cei care ati dat bacul si ati luati note peste 9.60-9.70?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

E prea devreme, daca te apuci la inceput inceput de clasa a 12-a e ok de pregatire in particular. Pana atunci fii atent in clasa si da-ti interesul cat poti