| StefanVali28 a întrebat:

Salut.Sunt pe clasa a9a pe profilul Mate Info Intensiv cu media 9.64.Am un program foarte nasol la scoala (14-20-2zile pe săptămână, 13-20-3zile pe săptămână.)iar in timpul liber lucrul la materiile profilului imi ocupa mult timp(mate,info, fizica+romana).As vrea sa incep sa mă pregătesc la engleza.Eu sunt acum la un nivel mic spre mediu dar vreau să incep sa învăț. Programul acesta după amiază imi displace foarte mult deoarece nu m-ai am atat de mult timp de invatat precum avem anul trecut când eram dimineata.Rog sfaturi si pareri!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"sunt pe clasa a 9-a" spui tu! Adica, te-ai urcat pe clasa?
Nu cumva esti IN clasa a IX-a?

| AC4S4 a răspuns:

N-ai si tu ceva ore la care nu faceti nimic in care poti face teme sau sa inveti la alte materii?

| StefanVali28 explică (pentru AC4S4):

Nu prea.Si la muzica ne asculta +ca ne predă la desen. Singura materie libertina este religia dar nu poti chiuli deoarece este a3a ora și nu pot să chiulesc.