| anonim_4396 a întrebat:

Salut,sunt in clasa a8a si am o problema la scoala, sa va povestesc: eu sunt cel mai tare din scoala...nu vreau sa ma laud dar ajungem si acolo asa si clasa a7a sau luat de colegii mei iar colegii mei le-au zis ca daca nu inceteaza ma cheama pe mine..asa eu ma dusesem afara pe banca iar unul din clasa a7a a sarit la bataie si a inceput sa dea ca prostul,iar eu i-am dat un pumn si i s-a invinetit iar apoi a incetat, stiu ca nu trebuia sa-mi pun mintea cu el dar ce era sa fac sa fug? asa iar diriginta lor a chemat politia si o sa vina luni.ea nu ma crede, crede ca eu i-am dat fara nici un motiv..si cica numai eu sunt de vina..deci o sa vina politia numai pentru un pumn si el are mare parte de vina nu zic ca eu n-am.dar totusi vi se pare corect?

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Ce cauți, asta primești!
Te-ai considerat tu mare „șmecher", suportă consecințele.
Nimeni nu te va crede că ești nevinovat, pentru că tipul are abdomenul învinețit, și nu tu.
Data viitoare ar trebui să stai cuminte în banca ta!

| Seepty a răspuns:

Stai linistit nu o sa vina nici o politie, am mai patit si noi asa dar nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper sa te aresteze si sa te duca la jilava.