| anonim_4396 a întrebat:

Scuze de categorie. Am si eu o intrebare:credeti ca am luat o decizie corecta sa ma iau la bataie cu "ala" pentru colegii mei? Deci, sa va explic: azi, la scoala, m-am luat la harta cu un baiat[un tigan(scuzati expresia)]din clasa mea. L-a batut pe un coleg de-al meu, se tot lua dupa fetele din clasa, se stegrea de niste colegi de saliva lui(da, stiu, e scarbos), are gura cam mare, ma enerveaza(corectie, NE enerveaza, chiar si pe diriginta) si asa ca am luat atitudine! I-am zis sa-i lase in pace pe colegii mei, iar el a sarit la mine ca prostu' si asa a inceput bataia(de fapt nu a fost o batatie)...(prostu' ala cred ca are debea 1.00m si eu am 1.63m)L-am apucat frumos de umar, am iesit pe hol si m-am dus la diriginta cu el. Dupa aceea, m-am intors in clasa si colegii radeau, iar eu i-am intrebat de ce rad si ei mi-au raspuns ca de Doru(asa il cheama pe tampitu' ala) si am inceput sa rad si eu(nu stiu de ce). Nu toti copii erau in clasa, pentru ca era pauza mare si cand s-au intors, ceilalti care au asistat la cearta mea cu Doru le-au povestit tot si serios, ma simteam ca o eroina.Parca facusem ceva ce nimeni nu avea curajul sa o faca.
Deci, in concluzie, credeti ca am procedat bine, ca sa imi apar colegii?
P. S.=diriga mie nu mi-a facut nimic

Răspuns Câştigător
| DauRaspunsuriBunePeTPU a răspuns:

Mai intrebi? NORMAL CA DA! Ai dat dovada de mult curaj, curaj pe care ceilalti nu l-au avut! Bravo!

2 răspunsuri:
| pastilutsalooz a răspuns:

Daa.

| TikTokTak a răspuns:

Pai normal ca e bine ca iti aperi colegii :*