| FlorinCosmin28 a întrebat:

Salut.Sunt in clasa a9a profilul Mate Info Intensiv.Anul acesta facem doar limbajul de programare c++ dar in celelalte clase vom avea alte limbaje de programare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am fost pe profil mate-info. Veti face doar C++, indiferent ca esti la intensiv info sau nu. In a12a insa veti face baze de date care nu are treaba cu programarea. Abia la facultate, daca vei urma o facultate pe aceasta specializare vei invata si alte limbaje.

1 răspuns:
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Da, o sa faceti si restul limbajelor de programare in anii ce urmeaza. Poti chiar sa discuti treaba asta cu profesorul tau de informatica happy