| Bandit06 a întrebat:

Salut, sunt inscris la liceul militar Alba Iulia si pe 15 martie trebuie sa dau probele sportive, sunt curios daca mai e cineva din Timis care s-a inscris la liceul militar, daca da lasati un raspuns aici! Sau daca e vreun om ce imi poate oferi niste detalii in legatura cu probele si cu desfasurarea lor, multumesc!

1 răspuns:
| CminHonaS a răspuns:

Eu sunt a 8-a, din Bucuresti si iau in calcul liceu militar dar nu sunt sigur. Din ce stiam eu sunt doua probe care constau in intr-o alergare de rezistenta de 1 km in 4 min si o cursa cu obstacole de 90 de metri pe care trebuie sa o completezi in 80 de sec si care are 3 tractiuni