| UnaDinMultime a întrebat:

Salut,sunt noua pe aici.
Vreau sa va intreb cum pot sa-l fac pe crush-ul meu sa se apropie de mine, sa ne imprietenim?

Răspuns Câştigător
| AliTheo18 a răspuns:

Vorbeste cu el, vezi daca isi da si el interesul, depinde si de relatia voastra, de comportamentul lui, tu stii mai bine. Nu trebuie sa faci lucruri iesite din comun. Si daca se leaga ceva si din partea lui, o sa vezi.

1 răspuns:
| Rozsa_Manuel_2002 a răspuns:

Încearcă sa vorbești cu el și după sa fiți prieteni, după ce sunteți prieteni spune-i dacă vrea sa iasă cu tine la un suc, crash ul tău find băiat o sa accepte cu siguranță, la un moment dat o sa se atașeze de tine și o sa fiți foarte apropiați și atunci ar fi momentul sa îl întrebi, nu ai nimic de pierdut, băieții de obicei accepta ușor sa fie într-o relatie pentru ca vreau sa aibă mereu o prietena(iubita)