| Bashiix3 a întrebat:

happy
Sunt pe clasa a 8-a si dupa cum bine stiti. trebuie sa aleg un profil la care voi merge. M-am gandit la profilul Economic. As vrea sa imi dati cat mai multe informatii: orar, teze, bac, usor/greu, etc. happy
- Multumesc. Dau "Fundita"

1 răspuns:
| c0ffeedem0n a răspuns:

Materia principala in clasa a 9 a o sa fie contabilitatea si in clasa a 10 a, a 11 a si a 12 a o sa va mai axati pe alte materii. Daca te imprietenesti cu calculatoarele si contabilitate o sa fie usor