| CVE12 a întrebat:

Salut, sunt scurt. Sunt boboc la liceu, și nu prea am experienta cu fetele, și este o fata în clasa alăturata... Știți voi, dragoste la prima vedere. Dar nu o cunosc, nici măcar numele sad dați-mi vă rog niște sfaturi.

Răspuns Câştigător
| xIonutzu a răspuns:

Frate uite cum e toate fetele in ziua de azi sunt la fel daca zici ca e apropiata de varsta cu tine... e ceva mai rau un pic ti-o spun din experienta proprie pana si alea de 13 ani te fac pe fata :O fi atent ce faci stai si tu 1 saptaman cam asa vezi cum se comporta daca sta cu toti golani mai multi baiaeti odata daca umblu cu din astia, daca da iti spun eu ca un frate nu te baga! daca e cuminte si etc e de tinewinking Bafta sper sa nu suferi happy