| TeRogImiDaiFunditaTeImPlor a întrebat:

Salut crying Tata are un telefon :Samsung galaxy s 4g( t959v) si i-am bagat din greseala android 2.3.6 de galaxy s GT I9000( din greseala nu stiu cum s-a intamplat) si nu mai vrea sa porneasca deloc.Nu mai intra nici in Download Mode nici in Recovery Mode e pur si simplu negru ecranul. ajutati-ma va rooooog (REPET :Este telefonul tatei si nu stiu ce sa ii fac sa porneasca odata, macar in Download mode ca dupa stiu sa ii bag androidul lui)crying((( funda funda funda PROMIT dau funda urgent

4 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu ai ce sa faci.Numai sa il resoftezi la service.Pa,pa

| TeRogImiDaiFunditaTeImPlor explică:

Serios.ce fac? daca chiar nu mai e nimic de facut cat costa la un service (Ploiesti)

| TeRogImiDaiFunditaTeImPlor explică:

Cam cat m-ar costa
? ca daca nu reusesc sa-l fac tat o sa imi ia telefonul meu

| adutzwtaw98 a răspuns:

Keep calm a fost o zi inceata...