| mishu112 a întrebat:

Salut tocmai mi-am achizitionat un iphone de ceva vreme si... nu prea stiu ce apps sa mai instalez in el imi poate da cineva exemple de apps -uri pentru iphone/ipod dau funda la cea mai buna aplicatie. si poate imi faceti si un review la ea bafta

3 răspunsuri:
| Mike959 a răspuns:

Salut cel mai indicat ar fi sa cauti aplicatii pentru el pe internet si tot acolo vei gasi si descrierea fiecarei aplicatii pentru a vedea daca-ti este utila sau nu!

| mishu112 explică:

Angry birds il am alceva altcinevabig grin

| motanu89 a răspuns:

Angry bird este cel mai tare joc pentru iphone