| anonim_4396 a întrebat:

Acum de curand mi-am achizitionat un iPod touch versiunea 4.2.1. Nu prea gasesc aplicatii care sa fie compatibile cu el. Spuneti-mi va rog ce trebuie sa ii fac. Trebuie sa ii instalez alt soft spre exemplu de iPhone 4? Sau ce altceva?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce generatie e ipod touch-ul?

| AlexandruPNV a răspuns (pentru sltlp):

Ipod touch 2nd generation

| sltlp a răspuns (pentru AlexandruPNV):

Nu ai ce sa ii faci. E vechi. Nu trebuia sa cumperi asa ceva daca vroiai aplicatii.

| PinkkRosee a răspuns:

Buna! Si ipodul meu e la fel. Uite cateva aplicatii care mie imi merg destul de bine : Chb free, waterslide, air penguin, pet puppy lite, temple run si inca un joc pe care l-am sters fiindca m-am plictisit, parca se numea audi rs2. Sper ca te-am ajutat happy. (Apropo, toate le-am descarcat gratuit de pe itunes-Apple store)