| anonim_4396 a întrebat:

A fost ziua mea si iubita mi-a luat un ceas grozav... faza e ca ziua ei este peste o luna si vreau sa ii iau ceva frumos care sa o surprinda. Nu vrea ceva scump asa ca ma gandesc sa ii iau ceva pana in 150 ron.O sa va dau cateva detalii despre ea : o sa implineasca 17 anisori,este sensibila si foarte frumoasa,nu se machiaza foarte des,deci nu vreau sa imi ziceti de produse cosmetice. M-am gandit sa ii fac ceva personalizat pe net, insa nu stiu exact ce.Va rog mult sa imi spune-ti cateva idei.Va multumesc!

1 răspuns:
| sergiubest97 a răspuns:

Astea, crede'ma ca ii va placea http://www.tiparo.ro/......n-and-king