| Iulii a întrebat:

A venit primavara. Voi cum va imbracati. Eu sincer nu stiu cum sa ma imbrac. Imi dati idei va rog. Urgente si cat mai multe va rog. Promit ca dau funda si Pst cine e din Sibiu?

Răspuns Câştigător
| Bby22 a răspuns:

Hey big hug eu sunt din Sibiu happy... deci am sa iti zic cum sa te imbraci pentru vremea asta happy P.S: am auzit ca o sa ploua marti crying
Cand e cald imbracate asa : cu o bluza, o esarfasmug, tenesi, blugi [Prima varianta ]. la prima varianta poti sa asortezi un lant smug, cerecei, bratara etc big grin...
daca mergi la plimbare, party etc merge o "rochita" scurta happy si niste colanti big grin sau o bluza lunga smug dar aici la incaltaminte ar merge ugguri big grin dar poti si niste sandale sau tenesii merg oricum perfectwinking, poti sa mai ai si o camasa blugi trei`sfert si niste sandale ar merge iar fain :X P.s : daca iti iei o rochita pune o curea in mijloc :X [Partea a 2 laughing love struck]

Asaa la scoala ti am spus :d o bluza, esarfa [ in caz ca ploua sau cum vrei tu :*] tenesii [adidasihee hee] blugi, acesori big grinbatting eyelashes jacheta din blugi sau piele sau un hanorac love struck

Sa iti spun si ce culori se poarta love struck : alb, bejul, albastru deschis, in orice caz culori viibatting eyelashes

Sper ca te-am ajutat :X mie imi place ideea mea laughing :X muah :*

1 răspuns:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna cu ocazia sosirii primaverii eu ma imbrac cu o bluza, un hanorac/jacketa, niste blugi negri mulati si o pereche de adidasi/tenisi.Numai bine.