| Georgyana98 a întrebat:

maine incepe scoala si nu stiu cu ce sa ma imbrac... fetelor voi cu ce va imbracati maine imi dati si mie niste idei?

dau fundita

3 răspunsuri:
| Adina a răspuns:

Un tricou alb, cu un ursulet negru devil
O perechie de blugi negrii
Tenisi negrii
Si o posetuta punkhee hee

| Carynutza a răspuns:

Pai de ex eu m-am gandit ca daca e o vreme mai racoroasa imi voi lua blugi stramti si un tricou negru din ala lung.care are pe el o vestuta din paiete si cu tenisi, iar daca e mai caldutz afara imi voi lua colanti cu fusta gogosar si un fel de ie. sper ca tiam fs de ajutor:p. fundita?tongue