| Bl4cKLy0n a întrebat:

Acum cateva zile m-am certat cu o persoana care nu sta in tara. Deja numai stiu ce sa fac, ma suna intr-una. Eu nu mai am ce explicatii sa ii dau persoanei respective, a inteles ce am gresit amandoi.
Stiu ca nu e o problema mare, dar nu prea mai vreau sa am de-a face cu persoana respectiva. Sa ii raspund la telefon?

Răspuns Câştigător
| andreeabobo a răspuns:

Nu are rost sa ii raspunzi din moment ce nu mai vrei sa ai de-a face. Blocheaza numarul.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce n-o blochezi si gata?!

| Anabela777 a răspuns:

Blocheaz-o.