| danna_5306 a întrebat:

Am si eu o problema. Am un telefon samsung s3500 si de cateva ore atunci cand ma suna cineva raspund dar nu pot auzi ce imi spune persoana respectiva. Ea ma aude si daca dau pe difuzor o aud si eu. Pot rezolva cu o setare sau e mai mult si trebuie trimis la reparat?

7 răspunsuri:
| Same.User a răspuns:

Se mai punea problema calitatii convorbirilor. Ok, telefonul din cate stiu eu este pe sina. A patit exact la fel un prieten, daca raspundea si era inchisa sina se auzea in casca. Daca il ridica nu mai auzea nimic. Ai incercat asa sa vezi?
Daca nu incearca varianta cu volumul pe casca. Si in ultima faza mergi cu el la reparatii/garantie.

Răspuns utilizator avertizat
| Ralucutsa a răspuns:

Incearca sa intri la Setari Apel
Si eu am un Samsung E2510 si nu mi s-a mai intamplat
Poate fi o defectiune la nivelul telefonului
Intereseaza-te de un reparator de telefoane
Poate e o defectiune la nivelul apelului

| razvanadriann a răspuns:

Eu cred ...nu sunt sigur dar cred ca este ori de la semnal ori de la retea si mie mi se mai intampla cand n-am semnalwinking

| foamea a răspuns:

Trebuie sati schimbi difuzorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog am si eu aceeasi problema
cum ai procedat
astept un raspuns urgent

| Annnneeee a răspuns:

A intrat apa la difuzor acolo unde se aude, am avut si eu aceeasi problema, trebuie schim bat difuzorul de acolo si gata...reparatia costa in jur de 70 80 lei nimic mai mult

Sper ca te-am ajutat!