| VladDys a întrebat:

Acum cateva zile mi-am deschis cont pe YouTube, mi-am pus un nume mai acceptabil si dores sa imi fac fotografie de coperta, am incercat sa editez multe dar pe toate care le postam nu se vedea nimic din poza, care stie cum pot sa-mi fac o poza de coperta pentru contul meu Youtube va rog aveti idee ce dimensiuni ar trebui?

Daca stie careva sa imi faca contactati-ma pe vladdy_cr7. gojnea

2 răspunsuri:
| ShNySnYGer a răspuns:

Coperta trebuie sa aiba 2560 x 1440
iar imaginea sa fie una normala.in genral cum fac aparatele foto

Răspuns utilizator avertizat