| dianaqueen99 a întrebat:

acum trebuie sami vopsesc si sami amenajez camera si vrea ca sa fie ceva mai special(fain, nou)intelegeti voi
Dati-mi va rog idei ciudate si faine

2 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Eu simteam nevoia undei schimbari si acum cateva luni mi-am schimbat mobila cu una gen biblioteca, pe rafturile careia am asezat diferite chestii care imi plac mie (o cutie de bijuterii, un supor super pentru lumanari, un sah si carti bineinteles).Mi-am vopsit 2 pereti cu mov deschis, am pus perdele mov inchis (si e asa fain cand vrei sa dormi pana tarziu love struck ), am pus un ceas mare pe unul din peretetii albi si acum e bine. happy Poti incerca ceva de genul. Succes pentru o camera cat mai frumoasa happy