| Andreeaioan115 a întrebat:

ajutor! La o tabara cu un baiat dansam, comunicam aproape in fiecare zi ne imbratisam mi-a marturisit ca ii place de mine si mie de el imi place, insa nu am dovedit sa ne sarutam, sa consider o intalnire?

12 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Halele Maica Sfanta, pai voi sunteti la varsta la care trebuie sa strabateti cat mai multe carti si sa experimentati cat mai multa scoala, cum vrei sa dovediti un sarut? Sarutul va dovedeste pe voi.Nu a fost nici o intalnire.

| DenisaE a răspuns:

Ce aveti mai cu copiii? Voua la varsta ei o sa mintiti in faţă ca nu va placea un coleg de clasa? laughing

| WaterDrop a răspuns (pentru DenisaE):

MOR! Te rog ucide`ma acum! Intrebarea ei a fost pe aproape dar raspunsul tau e criminal!

| DenisaE a răspuns:

Si ce avea raspunsul meu de e asa "criminal" ca nu inteleg? Te-am intrebat daca la varsta ei ti'a placut sau nu un baiat. Puteai sa raspunzi cu da sau nu. Nu sa ma iei cu sarcasmul astalaughing

| WaterDrop a răspuns (pentru DenisaE):

Natura mea bisexuala iti va da dreptate oarecum in legatura cu baietii laughing Aww, oh haide, nu a fost chiar atat de rau desi vad ca a atins oarecum un sentiment.Nu am buretele de sters sentimente la mine acum dar pari o persoana acceptabila asa ca poate, doar poate, as risca sa`mi rascumpar greseala cumva.De obicei cer bani dar uite as putea sa fac o exceptie si sa te invat cateva trucuri care iti vor crea o placere criminala.

| Drimmero a răspuns (pentru WaterDrop):

Puteam sa jur ca ai ceva feminism in tine/

| WaterDrop a răspuns (pentru Drimmero):

Oh sfinte.Credeam ca va trece neobservat acest raspuns sad Aparent acum stie toata lumea ca ma ascund uneori in dulap si probez dresuri. Life sucks!

| Drimmero a răspuns (pentru WaterDrop):

Nu s-a inventat discretie pentru a-mi putea pacali privirea de vultur! Mi-ai confirmat multe/

| WaterDrop a răspuns (pentru Drimmero):

Nu stiu de ce am impresia ca iar vom murdari intrebarea cuiva.dar banuiesc ca e ok, vine furtuna si o spala oricum.

| Drimmero a răspuns (pentru WaterDrop):

E doar conversatie ce am facut noi aici, nu cred ca se supara cineva.

| DenisaE a răspuns:

Ha. Ok poate ma mai gandesc la trucurile alea. laughing Nu era ceva la sentiment oricum. Doar prefer raspunsurile directe fara sa fiu luata la tavaleala. Ma enervez destul de repede ce-i drept. laughing

| WaterDrop a răspuns (pentru DenisaE):

Ooh, tavaleala. Subtila treaba..ca si snitelele prin pesmet laughing Este bine sa te enervezi repede, persoanele scapate de sub control sunt imprevizibile si distractive.Sa nu te schimbi, esti perfecta asa cum esti!