| Aℓiηηa a întrebat:

Buna happy! Un baiat se tot dedea la mine pana cand ne`m sarutat >8-! nu stiu ce pot spune. ne imbratisam. ne tineam de mana.ma mangaia. vroia sa ne sarutam din ce in ce mai mult love struck! VOi ce spuneti. ma placehee hee?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Poate nu ii place de tine. dar ii place sa te sarute, adica sa te exploateze.vad ca esti cam entuziasmata straight face. ai grija!

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cu siguranta te place. E clar. Ii place sa fie in preajma ta. Totusi a placea poate duce la iubire sau doar la patima sexuala. Vezi ce vrea el de fapt de la tine. Fii mai cu picioarele pe pamant un pic.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Daca nu il vezi facand asa si altcuiva ori te place ori te crede disponibila:p Vezi cu presiunile astea ca asa apar copiiilaughing

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Ai grija sunt multi prefacuti pe lumea asta care vrea sa isi atinga anumite scopuri. Daca continua mult mai mult ai grija

| Anecherry a răspuns:

Daca nu te-ar placea, nu s-ar mai purta asa; deci da, te placehappy

| andrei a răspuns:

Daca te saruta si te itne in brate. da
dar dc nu il intrebi?

| un copil:x a răspuns:

Eu cred ca da, dar nu se stie niciodata pentru ca am trecut si eu prin asa ceva, iar baiatul acelea cand ma placea cand doar isi batea joc ca nu avea ce faceoh go on.

| aura_1762 a răspuns:

Da categoric da, dar asta este o parte din relatie sarutul fara el relatia ar fi putin fara sens dar nu trebuie sa exagerati luatio usor

| → alle♡ a răspuns:

Depinde. s-ar putea sa se foloseasca de tine, sau poate nuwinking