| OnutsaXD a întrebat:

Am 1, 71, 65 kg(Am oasele mari, constitutie robusta). As vrea sa slabesc mai ales la picioare, pentru ca eu port 29-30 la blugi(cand vad pe o fata are doar 53 de kg si are 1, 72, si ma simt cam naspa ca nu pot purta ce poarta si ea sad) si am putintica butica si putin pe solduri, dar nu caolacei din aceea sa atarne. Mentionez ca fac handbal cam o ora jumatate, deci sport fac, problema e cu alimentatia. Ce si cand ar trebui sa mananc si ce exercitii ar trebui sa fac pe langa sport? Multumesc mult! :*

2 răspunsuri:
| OnutsaXD explică:

Nu, am constitutia robusta, am oasele mari deci grele nu?(iti pui in jurul incheieturii de la mana degetul mare cu cel aratator daca se ating ai constitutie normala, daca nu se ating ai robusta si daca se suprapun ai contitutia zvelta).

| Arekandera a răspuns:

Cum adica ai oasele grele? ti-ai cantarit oasele?