| Axel22 a întrebat:

am 12 ani si vreau sa stiu daca este normal ca la varsta asta tu sa fii prieten cu unu de 18 ani? Si la 18 ani cum te vorbeste lumea daca umbli cu astia de 12? Am un prieten de varsta mea care e prieten cu unu de 18 dar acel de 18 este in fiecare zi la el acasa, si vine de parca am fi toti de o varsta, si jucam toti trei un game online numit darkorbit, prietenu meu ala de 12 s-a apucat acuma cateva saptamani, eu acuma cateva zile in care nu am umblat la hangar, deci eu i-am zis prietenului meu ca pooate avea 2 nave (stiti voi va da jocu 3 hangare ) si mai demult le puteai echipa pe care vroiai, acuma trebuie sa vinzi o nava ca sa o echipezi pe celalalta iar el asa a facut desi a aparut mesaj de atentionare, si-a vandut un design goliath, si acum da vina pe mine ca eu l-am prostit sa si-l vanda, eu i-am zis ca il poate intreba si pe ala de 18 ca asa a fost mai demult ca puteai avea 2 nave si sa le schimbi intre ele fara sa le vinzi. ( chiar puteai, jucatorii vechi de darkorbit vor sti) Dar ma enerveaza faptul ca il considera pe ala de 18 superior mie, deci daca imi era superior atunci nu mai statea cu mine si cu celalalt, si va spun ca cel de 18 se comporta ca la 2 ani deoarece cateodata mai face mutre se preface ca e nebun ca sa ne faca sa radem, deci TPU ce sa fac in legatura cu darkorbitul? Si spuneti-mi e normal ca unu 18 sa stea cu noi si... etc vedeti in primele intrebari de mai sus.

Răspuns Câştigător
| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Cam conteaza varsta dar depinde si de baiat...din descrierea pe care ai facut-o pot sa imi dai seama ca lui nu i se daucei 18 ani pe care i are si ca pare mai mic.
La 18 ani baieti cat si fetele se gandesc mai mult la dragoste nu la o relatie care sa tina doar de saruturi si atat. Dar depinde si de baiat cat de grijuliu e si cat de mult are bunul simt.

| Axel22 explică (pentru xXxMeLexyxXx):

Nu are deloc bunul simt. Injura si blestema, ba chiar este ateu.

7 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

M-ai băgat în ceață cu jocul acela.

| Axel22 explică (pentru Dariusuu):

Stiti ceva, uitati de joc, cum il vorbeste lumea pe ala de 18? Daca sta cu aia de 12?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hă?

| coolsuper a răspuns:

Nu am habar de jocul acela, dar parerea mea ii ca ii normal sa ai un prieten de 18 ani. mai poti rade de el sau el de tine. Bft

| Axel22 explică (pentru coolsuper):

Mi etot timpul mi s-a spus ca nu-i normal ca la 12 ani sa stau cu unu de 18, si inva ceva, vreau sa stiu cum vorbeste lumea pe unu de 18 daca sta cu cei de 12?

| Dariusuu a răspuns (pentru Axel22):

E normal.