| Marcutxreg a întrebat:

Salut TPU, am 13 ani și nu pot sa îmi decalotez penisul (am fimoza?)

Răspuns Câştigător
| RoxanaIoana108 a răspuns:

Bună! Nu ai varsta necesară! Așteaptă să mai crești, iar dacă ai curiozități, nu ezită să întrebi!

Ai grijă de tine!winking

| Marcutxreg explică (pentru RoxanaIoana108):

Am înțeles mulțumesc frumos mă speriasem că am fimoza și că nu o sa pot face copii am intrebat-o pe mama dar nu a știut să îmi zică care e faza și m-am speriat sper sa fie totul Okey cum zici tu

| Marcutxreg explică (pentru RoxanaIoana108):

Am înțeles mulțumesc frumos mă speriasem că am fimoza și că nu o sa pot face copii am intrebat-o pe mama dar nu a știut să îmi zică care e faza și m-am speriat sper sa fie totul bine cum zici tu

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai fimoza. Nu ai vârsta, esti un copil.

| Marcutxreg explică (pentru darrio2007):

Am înțeles mulțumesc

| Marcutxreg explică (pentru darrio2007):

Voiam sa mă asigur că am văzut pe net un copil de 10-11 ani de la un doctor în care și a decoltat penisul său mai era la fel un copil de 10-11 ani care făcea circumcizia ( cred că așa se numește)

| darrio2007 a răspuns (pentru Marcutxreg):

Vrei sa spui decalotat nu decoltat.

| Marcutxreg explică (pentru darrio2007):

Cred că da că am auto corector la telefon