| TheXFactor a întrebat:

Am 13 ani, si o mare obsesie asupra aspectul fizic. Initial, am vrut sa ma duc la sala, dar am aflat ca sala iti incestineste procesul de crestere, si eu cum am in jur de 1.55, nu cred ca e o idee prea buna sa incep de pe acum.Problema mea este la abdomen. Nu pot sa zic ca sunt gras, dar nici cum imi doresc sa fiu. Deocamdata nu vreau patratele sau ceva, asta e pe viitor, dar nu stiu cum as putea sa am macar un abdomen plat. Si ar fi o solutie sa ma mai inalt, dar mama natura nu ma ajuta deocamdata... Stiti cumva vreo metoda in care sa pot sa ma inalt ( in principal ), sau daca nu, sa am un abdomen plat? Multumesc anticipat, funda!

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Daca vrei sa te inalti incerca sa practici basket o sa te ajute mult.

| cookie01 a răspuns:

Pentru a te innalta incearca sa practici sport gen Basket, Volley, iar pentru abdomen plat nu prea poti, numai la sala. Oricum mai ai timp destul sa cresti, pana la 18 ani.