| anonim_4396 a întrebat:

Am 14-15 ani, si as vrea sa imi caut un job pe timpul verii. Mentionez ca sunt din Sinaia, adica un oras micut care nu are cinema sau chestii. Ma gandeam la picol... Puteti sa imi dati niste idei de genul acesta? Cel cu ideile originale la care nu m-as fi gandit primeste funda pe loc! Multumesc.

1 răspuns:
| dirtoaica a răspuns:

Din cate stiu de la 15 ani poti sa te angajezi ca ospatarita.Dar daca ai destui bani ai putea sa te faci reprezentant avon in orasul tau tinand cont ca e un oras mic vei reusi sa iti vinzi produsele usor pentru ca probabil nu mai sunt reprezentanti.