| midnight_2375 a întrebat:

Unde as putea sa lucrez la vara fiind minora? eu fac 18 ani pe la sfarsitul verii... As vrea si eu idei... avand vedere ca stau intr-un oras micutsad

5 răspunsuri:
| betty17 a răspuns:

Nu cred ca ai sa gasesti.si eu stau intr-un oras mic iar vara trecuta am vrut sa imi caut de lucrulaughing(atunci aveam 17 ani)am fost la toate magazinele mai mari si la toate localurile dar nu am gasit nimic.este criza si sunt atatia oameni in toata firea ce isi cauta de lucru si nu gasesc, iar noi niste fete de 17-18 ani crezi ca avem vreo sansa?
poate daca eram intr-un oras mai mare(iasi, bucuresti, timisoara etc) aveam mai multe sanse

succes

| fsorin96 a răspuns:

Pai avand in vedere ca esti minora e cam dificil.sad Va trebui sa lucrezi la "negru". Tu ar trebui sa ai idei intotdeauna fa ceea ce iti place citeste ziarul local(daca este) si acolo banuiesc ca ai mai multe oferte

| →s ♥ ą← a răspuns:

Din ce oras esti smug?

| midnight_2375 explică:

Nu asta era intrebarea... Nu cred ca conteaza atat de mult orasul!

| iulian2260 a răspuns:

Poti lucra in domeniul publicitatii