| Paul321 a întrebat:

Am 14 ani 166 cm si 63 de kg. Daca te uiti la mine din profil nu ai spune ca sunt gras dar cand dau tricoul jos arata ceva de genu. https://www.google.ro/......ps?/search am colaceii unul mai mare si unul mai mic cand stau jos si in loc de pectorali parca sunt niste sani. si fac sport il fiecare zi mai ales cand eram la scoala. dar nu stiu ce se intampla cu mine. Va rog dati`mi niste sfaturi. Funda

Răspuns Câştigător
| Maravilla a răspuns:

Stai linistit, imediat incepe corpul sa ti se maturizeze, ai sa cresti si ai sa vezi ca nu vei mai avea sunci.

4 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Incearca sa faci mai mult sport si sa ti o dieta.
Alearga, mananca mai putin.
Incearca sporturi gen: basketball, volei pentru a te inalta si asa nu va mai fi o problema.

| xtembix a răspuns:

Fa mai mult sport si ai grija cu mancarea. Nu exagera, evita mancarea fast-food, nu manca dupa 8 seara.

| grab a răspuns:

Sport de performanta, nene!

Daca ai ceva colacei in plus, mergi la sala pentru cardio si cand vei avea si banii necesari apeleaza la un program intens cu trainer personal vreo 3 luni asa happy