| AntonioAndrei1234 a întrebat:

Am 14 ani si 1.60 mai cresc in inaltime? Si 7 cm la penis mai creste?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca baiat, da, mai poti creste in inaltime, pana la 20 de ani.
In ce priveste penisul, acela isi inceteaza cresterea la 16 ani.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, toate cresc.

| rovion a răspuns:

În înãlţime creşti, acum depinde de pãrinţii tãi ce înãlţime au. Iar penisul creşte pânã la 16 ani BAFTÃ!

P.S eu am 13 ani (fac 14 peste douã luni) am o înãlţime de 1.80 cm şi penisul este de 5-6 cm normal şi 11 cm în erecţie.