| GabytzuLord a întrebat:

am 14 ani si ma pregatesc pentru banchet. Euvam optat pentru o tinuta simpla un sacou o camasa o pereche de blugi si o pereche de tenisi sau mocasini. Marea mea problema este faptul ca nu gasesc de unde sa cumpar sacou din acela la care ii poti sufleca mainecile. Ma poate ajuta cineva? Va rog muuuuuuult!

1 răspuns:
| XxXxMaryxXxX a răspuns:

Cam la orice sacou poti sufleca mainile, cauta unul dintr-un material mai subtire si cu interiorul mai ok. La Zara sunt sigura ca vei gasi, intra pe site-ul lor oficial si gasesti acolo, crede-ma.