| Frateleiojeacaretrageganja a întrebat:

Am 15 ani și fumez. Vineri seara, eu cu 2 tovarăși facem escape room de la școală și mergem la o țigară. De obicei fumez înainte de școală și mestec guma ca la o țigară înainte de școală nu se simte mirosul, mai bate vântu nu se simte rău.Cum pot sa scap de miros fara sa fiu detectat acasa? Eu după ce fumez mă duc acasă și stau în oraș, fac max 5 Min până acasă, ca fumez în parc și aș vrea să scap de mirosul din haine. Nu știe Mamaie ca fumez, pt. Ca părinții sunt plecați în afară. M a prins de vreo 2-3 ori pe balcon si a zis să mă las Da nu m am lăsat happy dau funda celui care îmi spune. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Nu mintii ca dai funda celui mai bun raspuns. Pentru ca cel mai bun raspuns ar fi sa te lasi de fumat.
Nu scapi de miros nicicum. Un nefumator miroase un fumator de la o posta, oricat de multa guma ar manca sau orice ar face la haine... Doar daca le speli iese mirosul, si poate nici atunci.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce vrei sa scapi de miros?
daca e asa cool sa fumezi inseamna ca esti si capabil sa iti si asumi acest lucru nu?

| Staind a răspuns:

Fumezi si tu in ultima pauza, trece ora, si nu mai fumezi dupa.
Mesteci si guma aia, te speli oleaca pe maini si gata.
Inveti tu sa te ascunzi.

| ProcaxAmalia a răspuns:

Da-te cu parfum rolling on the floor