| ioneldan a întrebat:

am 15 ani si am inaltimea de 1.72 cm. tata are 1.80. mai am sanse sa apuc 1.82 cm pna la 18 ani! nu vreau raspunsuri cu sport. funda! celui mai bun raspuns!

8 răspunsuri:
| NoNameInAction a răspuns:

Da, ai sanse. Eu am 1.66 la 12 ani, deci mai poti sa crestibig grin

| k1fighter a răspuns:

Oamenii sunt mai inalti din generatie in generatie. Tu o sa cresti minim cat tatal tau. Ca sa iti faci o idee despre cum sta treaba : http://www.calculator.net/height-calculator.html#. Majoritatea prietenilor mei sunt mai inalti decat tatii lor cu vreo 5 cm poate si mai mult. Nu-ti fa griji, o sa mai cresti. Peace!

| Raawr a răspuns:

Pai da happy Eu din clasa a 3-a până acum în clasa a 6-a am crescut 15 cm. Făceam sport și mai ales jogging, tu poți să mai crești în inaltime caci nu ai 18 ani.

| dydya118 a răspuns:

Nu chiar, eu am 14 ani si am 1, 75 si de mai bine de un an nu am mai crescut. E posibil sa mai cresti dar depinde de persoana.

| UrbanGurlx a răspuns:

Da happy ai doar 15 ani.Ai timp sa cresti, nu iti face griji. Si daca mai faci si un basket ceva chiar si asa la plictiseala o sa ajungi la 1, 82 cu siguranta.

| RobyAlex a răspuns:

Eu am 15 ani si am 1.76 si da ai mari sanse.

| stlferlo19 a răspuns:

Te inalti si daca mergi la scoalahappy si pentru 15 ani....pari destul de inalt, eu am 17 ani si 1.75, nu m-a crescut de 2 ani, si ma simt bine asa! Depinde de gena pe care o porti, daca amandoi parintii sunt inalti(inclusiv bunicii) nu ai nici un streshappy

| zoly123 a răspuns:

E o posibilitate. si eu. am 14 ani si taicameo are 1.82 si eu 1.73 si incet incet parca ma inalt. depinde de fire